Кожен автомобіліст, який любить своє авто, розуміє важливість вчасної і якісної мийки автомобіля. Крім естетичного задоволення, мийка з нанесенням захисних засобів захищає лакофарбове покриття автомобіля і Ваше авто довше зберігає естетичний вигляд.

Автомийка на перший погляд – це просто, але тільки на перший погляд. Потрібно орієнтуватись в засобах для миття і догляду, мати доступ до чистої води, мати великий досвід в митті автомобілів, знати всі тонкощі цього процесу.

В автоцентрі Тойота Рівне «Агат Авто» до Ваших послуг технологічна автомийка з найсучаснішим сертифікованим обладнанням Karcher.

Автомобілі що приймаються на сервіс для ремонту або технічного обслуговування за необхідності проходять процедуру ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МИЙКИ.

В ході ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МИЙКИ змивається бруд з кузова автомобіля та здійснюється прибирання килимків салону.

Це робиться для дотримання ідеальної чистоти в сервісній зоні Тойота Центр Рівне «Агат Авто» - важливої умови якісного сервісу Toyota.

Для повного очищення Вашого автомобіля після сервісного обслуговування Ви можете скористатися послугою платної мийки, вартість якої становить:

- Легкові автомобілі –325 грн.*

- Кросовери – 431 грн.*

- Позашляховики – 480 грн.*

КОЖНА 5-та АВТОМИЙКА БЕЗКОШТОВНА!!!

Даний тариф включає в себе:

- мийка кузова, колісних дисків, порогів і арок;

- чистка салону пилососом, вологе протирання салону, мийка скла і пластика в салоні, мийка килимків;

- чистка багажника пилососом.

 

*Ціни діють з 1.01.2022 р.

Наша мийка працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 години.

Записуйтесь на мийку за телефоном +380981820042.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля