Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запасні частини Toyota повністю відповідають кожному автомобілю модельного ряду Toyota і мають високу якість, котру очікують отримати покупці Toyota. Купуючи їх у офіційних дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.

Ризик і небезпека

Підроблені запасні частини можуть впливати не тільки на безпеку, а й спричиняти зайві фінансові витрати.


Ризик
 • Підроблені запасні частини можуть бути виготовлені з менш якісних матеріалів і не проходять жорсткої процедури контролю якості.
 • Підроблені запасні частини є однією з причин прискореного зношування компонентів автомобіля та можуть становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.


Фінансові ризики
 • У численних випадках підроблені запасні частини можуть призвести не тільки до неякісного функціонування вашого автомобіля, але й до непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.
 • Використання підроблених запасних частин може призвести до втрати дії гарантії виробника.


Відповідність найвищим стандартам

Всі оригінальні запасні частини Toyota — результат інтенсивної дослідної діяльності та жорстких процедур контролю якості. Відповідність стандартам якості, надійності та продуктивності досягається за рахунок численних тестів і ретельної перевірки, котру проходить кожна деталь. До наших покупців потрапляє лише продукція, яка відповідає усім жорстким вимогам щодо якості, а це забезпечує безпеку та довгий термін служби автомобіля.

 Обслуговування уповноваженими дилерами Toyota, які використовують оригінальні запасні частини для ремонту або сервісу, забезпечить високий рівень експлуатаційних характеристик автомобіля.
 

Локальні акції на запасні частини та аксесуари у Тойота Центр Рівне "Агат Авто"

спеціальна пропозиція актуальна станом на 1.01.2024 - 30.06.2024
131_1
Акумуляторні батареї Toyota
Сучасний автомобіль Toyota демонструє найкращі якості електронних систем, які роблять керування більш безпечним, легшим і приємним. Усе: від супутникової навігації до Bluetooth, від систем комфорту до мультимедійних систем, потребує надійного електроживлення.

Оригінальні акумуляторні батареї, розроблені спеціально для вашого автомобіля Toyota, забезпечать Вам оптимальну продуктивність при водінні. І ось чому:

 • Гарантія 3 роки, без обмеження пробігу*
 • Не потребують обслуговування
 • Акумуляторні батареї надійні за будь-якої погоди та у будь-яку пору року
Кожна подорож або поїздка залежить від надійності джерела енергії, наші акумуляторні батареї розроблені для того, щоб забезпечити ваш автомобіль потужністю на роки.

*Гарантія розповсюджується на оригінальні акумуляторні батареї Toyota зі структурою каталожного номера 28800-YZZxx, придбані та встановлені в офіційному дилерському центрі Toyota, та діє згідно умовами експлуатаційної документації.

 

Вартість від 3021.00 грн

135_1
Склоочисники Тойота

Під час подорожей для водія, зосередженого на дорозі, та для пасажира, який насолоджується краєвидами, кристально чисте скло це не розкіш, а невід’ємна необхідність при експлуатації автомобіля.

Оригінальні щітки склоочисників Toyota - продукт найвищої якості, головне призначення якого постійне підтримання гарної видимості за несприятливих погодних умов. Переваги вибору оригінальних щіток склоочисника Toyota:

 • Найвища якість
 • Тиха робота
 • Тривалий строк експлуатації
 • Безпека водія та пасажирів

Коли варто замінити старі склоочисники на нові?

 • На склі з’являються тонкі неочищенні смуги внаслідок появи сторонніх предметів на щітках або зношення гуми.
 • Щітки рухаються по склу із шумом та вібрацією через наявність на ньому воску або деформації гуми на щітках склоочисника.
 • Після протирання на склі залишаються розводи, через деформацію або зношення важеля щіток склоочисника або гумової мікро-кромки щіток склоочисника.
   

 

Вартість щітки склоочисника 333.00 грн.

Вартість щітки склоочисника Optifit 219.00 грн

Хочете дізнатися більше про спеціальні ціни на запасні частини?
залиште ваші контакти і наш менеджер зв`яжеться з вами
Як з Вами зконтактуватись?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля