Гарантований заряд енергії

Акції
Дата публікації: 1 грудня 2020 р.
akb_ar_10112020_1600

Сучасні автомобілі Toyota обладнані безліччю електронного обладнання, яке дає змогу легко та безпечно керувати автомобілем і отримувати від цього максимум задоволення.

Скористайтеся спеціальною ціновою пропозицією на акумуляторні батареї в період з 15 жовтня 2020 року по 30 березня 2021 року та придбайте оригінальну батарею за ціною від 2081 грн. з ПДВ.*

*вартість на акумуляторну батарею може різнитися залежно від моделі автомобіля. Дилер залишає за собою право зміни ціни

Деякі системи автомобіля, зокрема навігаційна і мультимедійна, система допомоги під час паркування та інші, потребують надійного електроживлення. Саме тому необхідно використовувати потужні акумуляторні батареї.

Спеціально розроблені для автомобілів Toyota, вони ідеально підходять до відповідної моделі та не потребують додаткових кріплень.

Однією з основних переваг оригінальних акумуляторних батарей Toyota є трирічна гарантія** виробника без обмеження пробігу. Гарантія діє за умови встановлення оригінальної батареї Toyota та щорічної перевірки батареї й електрообладнання автомобіля.

Ідеальне поєднання показників температури холодного запуску та ємності акумуляторної батареї забезпечує надійну роботу за будь-яких погодних умов.

Завітайте до Тойота Центр Рівне «Агат Авто» та скористайтесь вигідними пропозиціями.

Оригінальні акумуляторні батареї Toyota стануть надійним та якісним помічником у повсякденній експлуатації Вашого автомобіля.

 

Деталі за телефоном 098 139 11 11 Олена Гончарук

**Гарантія розповсюджується на оригінальні акумуляторні батареї Toyota зі структурою каталожного номера 28800-YZZxx, придбані та встановлені в офіційному дилерському центрі Toyota, за умови дотримання вимог експлуатаційної документації.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля