Продовжено спеціальну цінову пропозицію на автомобіль Toyota Corolla

Акції
Дата публікації: 17 травня 2023 р.
che_2235_1

Рівень комфорту, надійність та стиль - ось те, як можна охарактеризувати Toyota Corolla.

 


Цей автомобіль завжди вражає своєю вишуканістю та високою якістю виконання, а тепер ви також можете скористатися вигідною пропозицією - -5% на легендарний сен в комплектації Active та Style.

Однією з головних переваг Toyota Corolla є її надійність. Цей автомобіль зарекомендував себе як довговічний та безпроблемний транспортний засіб, що розрахований на довгий термін експлуатації. Завдяки передовим технологіям та високоякісним матеріалам, Corolla відома своєю надійністю та міцністю.

Крім того, Toyota Corolla пропонує велику кількість сучасних функцій та технологій, які забезпечують максимальний комфорт під час керування. Наявність системи безпеки, широкий вибір опційних пакетів, а також сучасних розваг та інформаційних систем - все це робить кожну поїздку на Corolla приємною та безпечною.Тепер ви можете придбати Toyota Corolla з ще більшими перевагами і за більш доступною ціною. Ця пропозиція є відмінною нагодою для тих, хто бажає мати стильний та надійний автомобіль з вигідними умовами придбання.

Крім того, програма "Тойота Легко" робить процес придбання Toyota Corolla ще простішим та зручнішим: сплачуйте фіксовані щомісячні платежі без привязки до курсу. 


Не упустіть свій шанс стати власником Toyota Corolla зі знижкою -5% на комплектації Active та Style та скористатися програмою "Тойота Легко". Відвідайте дилерський центр "Агат Авто" в Рівному, де вас професійно проконсультують щодо всіх деталей та нададуть повну інформацію про умови придбання.

Нехай ваша мрія про власний автомобіль стане реальністю із "Агат Авто".
Поспішайте, адже кількість автомобілів зі знижкою обмежена!

 

Виберіть доступний для тест-драйву автомобіль
Land Cruiser
Yaris Cross
Corolla Cross
RAV4
Toyota C-HR
Тип двигуна
3.3 TWIN TURBO 10-ст. АКПП Повний
Виберіть маршрут тест-драйву
mis_kij_aktual_nij
Міський
dovgotrivalij_akt
Довготривалий
trasa_akt
Траса
Ваші контактні дані
Як з Вами зручніше зв'язатися?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля