СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА НОВОГО TOYOTA LAND CRUISER

Події
Діє до 31 липня 2021 р.
Дата публікації: 28 червня 2021 р.
lc300
TOYOTA ПРЕДСТАВИЛА НОВИЙ LAND CRUISER (300 серія)
Статус Toyota Land Cruiser як автомобільної легенди не викликає сумніву. Це 70 років високих досягнень і понад 10 мільйонів проданих автомобілів у 170 країнах світу* та інноваційних технологій задля досягнення оптимальних характеристик як на дорозі, так і в умовах бездоріжжя.

Вчора в Дубаї Toyota влаштувала світову онлайн-прем’єру абсолютно нового Land Cruiser**. Land Cruiser 300-ї серії — це нова генерація флагманського позашляховика Land Cruiser, що зазнав повного оновлення з часів випуску 200-ї серії у 2007 році й посідатиме місце нового флагмана у лінійці позашляховиків Toyota.

Прем’єра Land Cruiser демонструє високі показники якості, довговічності та надійності (QDR), притаманні автомобілям Toyota, а також поліпшені позашляхові характеристики та ходові якості Land Cruiser, гарантуючи водіям комфорт на будь-якій дорозі.

Особливу увагу в рамках прем’єри приділено абсолютно новим двигунам, трансмісії та платформі, що гарантують якісно нові характеристики автомобіля як на дорозі, так і в умовах бездоріжжя. Інновації та вдосконалення — у тому числі й технології, що використовуються вперше, — жодним чином не применшують, а лише покращують характеристики та продуктивність Land Cruiser, яким довіряють і які покликані забезпечити безпеку та надійність на дорозі та в умовах бездоріжжя.

Також у фокусі — платформа TNGA (Toyota New Global Architecture), яку Toyota вперше використала для рамного кузова. Платформа GA-F дозволяє зберегти виняткові позашляхові характеристики та водночас додає нові переваги, такі як підвищена жорсткість і міцність кузова, кращий динамічний баланс та поліпшені ходові якості. Вона створює основу для впровадження нових технологій, дозволяє зменшити вагу автомобіля, знизити його центр ваги, поліпшити характеристики безпеки та створити новий дизайн екстер’єру та салону.

Саму раму було перероблено, щоб зменшити її вагу та підвищити міцність. Також автомобіль отримав нові системи підвіски, а випробування його межових можливостей здійснили професійні водії та пілоти, які брали участь у ралі «Дакар». Метою конструкторів було створити потужний позашляховик, яким легко керувати як на дорозі, так і в умовах бездоріжжя.

Особливу увагу було приділено налаштуванням підвіски для досягнення оптимальної артикуляції коліс, а також збереженню зчеплення коліс із дорогою на нерівній місцевості та поліпшенню стійкості на дорозі за рахунок впровадження першої у світі електронної кінетичної динамічної системи підвіски (E-KDSS). На окрему увагу також заслуговує система кругового огляду Multi-Terrain Monitor, що дає водієві можливість у режимі реального часу стежити за дорожнім покриттям під автомобілем та довкола нього, а також бачити положення коліс. Система Multi-Terrain Select автоматично оцінює якість дорожнього покриття та обирає оптимальний режим водіння.

В рамках прем’єри продемонстровано новий дизайн, що доповнює інженерні вдосконалення, відображає статус та історію моделі й водночас є втіленням нової концепції «функціональної краси». Потужні чисті лінії Land Cruiser демонструють силу позашляховика у поєднанні з вишуканістю і зрілістю. Салон апелює до всіх органів чуттів. Адже це простір, де водій і пасажири можуть почуватися комфортно і безпечно, незалежно від того, наскільки складні зовнішні умови.

Прем’єра привертає увагу й до характеристик безпеки: від міцності конструкції автомобіля і систем для безпечного кермування у складних умовах до додаткових і модернізованих систем активної безпеки та допомоги водію, які забезпечує нове покоління комплексу систем безпеки Toyota Safety Sense***. За повідомленням виробника, автомобіль Land Cruiser також оснащено новою системою автоматичного гальмування при паркуванні Parking Support Brake. Ця система розпізнає перешкоди попереду й позаду автомобіля під час повільного руху парковкою, а також попереджає про наближення автомобілів і пішоходів під час руху заднім ходом.

За повідомленням виробника, новий Toyota Land Cruiser надійде в продаж влітку 2021 року.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля